Alles over Woudrichem...
Afbeelding bij nieuwsitem 'Popkoor Hugo zoekt mannen' Bij Hugo draait alles om mannen in september ...
21aug 2018

Popkoor Hugo zoekt mannen

OUDENDIJK - In de maand september draait bij het bij Popkoor Hugo allemaal om mannen. De reden voor deze wellustig klinkende oproep is s8mpel: ‘Wij willen graag meer mannen om ons koor mooier te laten klinken.’

Muzikale mannen kunnen op 4, 11, 18 of 25 september van 20.00 - 22.00 uur vrijblijvend een kijkje komen nemen bij de  repetities van het koor in het O.V.O.gebouw in Oudendijk.

‘Wij oefenen dan nieuw repertoire en bereiden ons voor op het optreden van 29 september a.s. tijdens de ponymarkt in Brakel. Na afloop van de repetitie kun je meer te weten komen over ons koor en kan je je keel smeren!’Deel dit bericht met je vrienden!