Alles over Woudrichem...
Afbeelding bij nieuwsitem ''Vuurwerk absoluut verboden' bij bekerfinale GRC'14' 'Gebeurt dit wel dan kost dit onze club een forse boete. Houdt hier rekening mee!'
09jun

'Vuurwerk absoluut verboden' bij bekerfinale GRC'14

GIESSEN- GRC14 JO17-1 heeft de KNVB bekerfinale bereikt. Tegenstander zal zijn Asperen JO17-1. Deze wedstrijd zal gespeeld worden op zaterdag 10 juni en vangt aan om 13.00 uur bij Nivo Sparta te Zaltbommel.

Het bestuur van GRC'14 wijst er nadrukkelijk op dat het absoluut is verboden vuurwerk of andere dingen af te steken tijdens en na de finale. 'Gebeurt dit wel dan kost dit onze club een forse boete. Houdt hier dus rekening mee!', aldus de bestuurlijke oproep.

'Wij wensen onze JO17-1 heel veel succes en roepen supporters nogmaals op in grote getale onze jongens te komen aanmoedigen.'

Zie ook:
Bekerfinale voor GRC'14 JO17-1 (za, 3 jun 2017)


Deel dit bericht met je vrienden!